Námestie Majstra Pavla 58, 054 01 Levoča
+421 53/4513763 ikle@levoca.sk

Poradíme, pomôžeme, vyhľadáme …

OCHOTA, ÚSTRETOVOSŤ A ÚSMEV – to sú prednosti našich pracovníkov pri poskytovaní informácii o možnostiach trávenia voľného času a komplexnej turistickej ponuke mesta Levoča a blízkeho okolia.

Sme si vedomí, že významným faktorom, ktorý ovplyvňuje návštevnosť mesta a regiónu je dostatok informácii.

U nás sa môžete informovať:

 • v rámci mesta a blízkeho okolia

–          o kultúrnohistorických pamiatkach mesta, o ich prevádzkovej dobe a o cene vstupného

–          o možnostiach kultúrneho, športového a spoločenského vyžitia

–          o ubytovacích zariadeniach

–          o stravovacích zariadeniach

–          o firmách a službách

–          o geografii a histórii /základné informácie/

 • v rámci Slovenskej republiky:

–          o vlakových a autobusových dopravných spojeniach

–          o najznámejších pamiatkach a atraktivitách

K  dispozícii pre vás máme propagačné materiályrôznych jazykových mutáciách, zahŕňajúce dôležité informácie, ktoré iste uvítate. Samozrejmosťou je pripojenie k internetu,  nechýbajú orientačné mapy a informačná tabuľa.

 Základné informácie si v čase našej neprítomnosti môžete vyhľadať vo verejnom informačnom termináli, ktorý je umiestnený pri vchode do informačnej kancelárie, alebo na informačných tabuliach, umiestnených v jednotlivých častiach mesta.

Prehliadať internetové stránky, posielaťprijímať elektronickú poštu vo svojom mobile a notebooku môžete pomocou verejného prístupového bodu na Námestí Majstra Pavla v okolí historickej radnice.

Inform 085

Orientačné mapy

Inform 070

Orientačné mapy

Inform 069

Informačná tabuľa

6 thoughts on “Poradíme, pomôžeme, vyhľadáme …”

 1. Ing. Ervín NOHEJL píše:

  Ve volných chvílích se zabývám historií Bohumína a okolí. Bohumínské panství bylo v letech 1623-1803 v majetku rodu Henckelů, který původně pochází se Spišského Štvrtka.
  Jedním z významných příslušníků tohoto rodu je Ján Henckel. Uvádí se, že se měl narodit v Levoči 16.3.1481. Zajímalo by mne, zda je možné tuto skutečnost nějakým způsobem doložit, případně, zda v městském archívu nejsou dalsí dokumenty k této osobě, či rodu jako takovému.
  Děkuji za vstřícnost a ochotu.

  1. ikle píše:

   Kontaktujte Spišský archív v Levoči – Námestie Majstra Pavla 60, 054 45 Levoča, e-mail: archiv.po.sal@minv.sk, +421 (0) 53 451 24 86,

 2. Agata Šimonová píše:

  Dobrý den, Mam bedeker Košice Levoča po Svätojakubskej ceste existuje niečo podobné na trase Levoča -Kežmarok – na Litmanovú a Červený Kláštor _ Vedeli by ste mi s tým pomôct?Dakujem Šimonová

  1. ikle píše:

   Odporúčame kontaktovať organizátora projektu Jakubskej cesty http://www.jakubskacesta.eu, Email: jakubskacesta7@gmail.com

 3. Monika Kňazková píše:

  Prosím Vás, chcela by som vedieť, či už je oltár sprístupnení. Viem, že ho reštaurovali len sa neviem dopátrať, či už sa dá vidieť. Dakujem.

  1. ikle píše:

   Oltár je sprístupnený. Rekonštrukcia bola dokončená v roku 2015. Otváracie hodiny, kontakt a cenník vstupného nájdete v odkaze pod textom: http://rkc.levoca.sk/k_jakub.html

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *